Przejdź do treści

Szkolenie dla przedsiębiorców 2021 – podsumowanie

Miło nam poinformować, że w dniu 24 maja spotkaliśmy się wspólnie z przedsiębiorcami i przyszłymi przedsiębiorcami, osobami aktywnymi w okolicy na śniadaniu podsumowującym cykl szkoleń “Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat marketingu/kreatywnych narzędzi/ sprzedaży i komunikacji/ finansów”.

Szkolenia odbyły się dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w 2020 roku i z wiadomych powodów, musiały zostać przełożone z listopada 2020 na początek 2021 roku, ze względu na niepewną sytuację odbyły się online, ale na koniec postanowiliśmy zrobić spotkanie na żywo, by móc poznać się z uczestnikami i prowadzącymi.

Ogromnie cieszymy się, że możemy wspierać lokalne inicjatywy i przedsiębiorczość w okolicy. W naszym szkoleniu udział wzięło aż ponad 20 osób/firm, które działają na terenie grupy zegrze. To kolejna już akcja zorganizowana z lokalnymi firmami, które podzieliły się swoją fachową wiedzą z uczestnikami, by CI mogli rozwijać swoją pasję i przekuwać ją w dochodowe biznesy. Nasze serce rośnie kiedy widzimy, że dzięki naszym działaniom jak to szkolenie, czy inne regularne jak Ambitne Śniadania, przyczyniają się do zwiększenia aktywności i rozwoju w okolicy. Mamy na to wiele przykładów.

Podczas szkolenia na przestrzeni lutego i kwietnia, uczestnicy skorzystali z wiedzy aż 4 specjalistów i rodzajów szkoleń, a były to:

1/ Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat marketingu, które poprowadziła Patrycja Bończewska z Ambitnej Marki,  specjalistka ds marketingu oraz Social Mediów. Uczestnicy skorzystali aż z 4 dni szkoleń, podzielonych na tematy

 • Czym jest marketing i reklama? Jak wykorzystywać reklamę na rynku lokalnym?
 • Jak efektywnie korzystać z kanałów reklamy oraz tworzyć strategię?
 • Jakie narzędzia wykorzystywać do efektywnej reklamy?
 • Czy reklama płatna jest dobrym rozwiązaniem i jak reklamować organicznie?

2/ Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat kreatywnych narzędzi, które poprowadził Adrian Dubaniewicz z Ambitnej Marki, specjalista ds. copywritingu i programista firmy, a także pasjonat technologii. Uczestnicy skorzystali z 2 dni szkoleń, podzielonych na tematy:

 •  Techniki tworzenia kreatywnych komunikatów sprzedażowych oraz narzędzia.
 • Od czego zacząć tworzenie oraz jak korzystać ze sprzętu?

3/ Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat  sprzedaży i komunikacji, które poprowadziła Kinga Klejment, Certyfikowany Trenere STRUCTOGRAM® Polska, coach i mentorka Kobiet. Uczestnicy skorzystali z 3 dni szkoleń, podzielonych na tematy:

 • Cechy, elementy i metody sprzedaży
 • Budowanie relacji w sprzedaży
 • Budowanie wizerunku i język sprzedaży

4/  Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat  finansów, które poprowadziła, Elżbieta Liszewska księgowa z 15letnim stażem, właścicielka księgowo-kadrowego Biuro Rachunkowe Helios sp. z o. w Radzyminie. Edukatorka, przyjazna księgowa. Uczestnicy skorzystali z 3 dni szkoleń, podzielonych na tematy:

 • Najważniejsze pojęcia finansowe w firmie
 • Wszystko, co należy wiedzieć o zatrudnianiu
 • Specjalistyczne koszty i zatrudnianie grup defaworyzowanych

Cieszy nas, że podczas szkoleń mogliśmy gościć osoby znane nam już ze środowiska lokalnych przedsiębiorców, ale też kilka osób, które startują na rynku z biznesem a nasze szkolenie było dla nich falą motywacji i wiedzy, by jeszcze lepiej wystartować!

Poniżej załączam stronę przedsiębiorców, którzy podesłali nam terminowo informacje o swoich firmach, by stworzyć dla nich zakładkę reklamową https://lokalneinicjatywy.pl/lokalne-firmy/

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy La Pasta Pizza & Pasta za ugoszczenie nasz na śniadaniu.