Przejdź do treści

Szkolenia dla przedsiębiorców luty 2020!

  • przez

Zgodnie z zapowiedzią ruszamy z projektami! Założeniem działań Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne jest głównie wpieranie rynku lokalnego przedsiębiorców, co za tym idzie integrowanie i szkolenie, ale także łączenie go ze środowiskiem mieszkańców.

Jednym z pomysłów na 2020 są wspólne spotkania i szkolenia dla przedsiębiorców mających firmy w okolicy. Po rozmowie oraz przeprowadzonych ankietach w październiku oraz listopadzie 2019 zauważyliśmy, że jest to główna potrzeba tej grupy. Dlatego rozpoczęliśmy pozyskiwanie środków na zorganizowanie takiego szkolenia. Jak zapowiadaliśmy, w naszym założeniu niewiele czasu upływa od pomysłu do realizacji, dlatego już w lutym rusza pierwsza tura szkoleń dla grupy 10 osób, a to nie wszystko!

Zgłoszenia można dokonać do 12 stycznia wysyłając uzupełniony formularz https://forms.gle/aQDAFV3bR9oJprrZ9

Warto zapoznać się również z regulaminem lokalneinicjatywy.pl/szkolenielutyregulamin/

W planach na ten rok jest jeszcze platforma zrzeszająca grono przedsiębiorców wraz z wizytówką, aby lokalni mieszkańcy mogli łatwiej odnaleźć usługę czy produkt, a także większe spotkanie połączone z konferencją oraz neworkingiem dla grona przedsiębiorców.

Przypominamy również, że jedną z trwających już od kilkunastu miesięcy wspólną inicjatywą są Ambitne Śniadania dla biznesu w Radzyminie, które 14 stycznia odbędzie się już po raz 11! Szczegóły oraz zapisy

tutaj www.facebook.com/events/881279915607287/ oraz tutaj  ambitnamarka.pl/produkt/sniadanie-radzymin/

———————————–

Razem można wiele zdziałać, ale potrzebny jest czas, praca i fundusze. Dlatego jeśli czytasz to i czujesz, że chciałbyś pomóc budować nam to środowisko, to napisz do nas. Każdy pomysł jest dobry!

Chcesz pogadać?
Masz pomysł?
Co można w Radzyminie?
Wszystko!
Z kim?
Z nami!