Przejdź do treści

Cel szkolenia

Podniesienie wiedzy mieszkańców obszaru LGD, z zakresu przedsiębiorczości i wiedzy na temat sprzedaży i komunikacji,  poprzez organizację szkolenia. Stowarzyszenie w swoich celach regulaminowych stawia duży nacisk na integrację i wsparcie lokalnego społeczeństwa poprzez prowadzenie oraz organizację seminariów, konferencji, szkoleń, targów i wystaw oraz spotkań. Stowarzyszenie już od początku działalności aktywnie realizuje swoje cele m.in poprzez regularne comiesięczne spotkania dla środowiska mieszkańców i przedsiębiorców pt. Ambitne Śniadania. Aktywna postawa członków stowarzyszenia oraz odpowiednie zasoby, pomogły zorganizować to szkolenie.

W szkoleniu mogą wziąć udział mieszkańcy obszarów: Dąbrówka, Jabłonna, Nieporęt, Radzymin, Serock, Somianka, Wieliszew, pow.Legionowski, pow. Wyszkowski, pow. Wołomiński

Szczegóły szkolenia w filmie

Harmonogramy i terminy poszczególnych szkoleń:

Sprzedaż i komunikacja

marzec

szkolenie nr 1  data: 17 marzec 2021r  Cechy, elementy i metody sprzedaży

opis tematyki poruszonej na szkoleniu: Podczas tego szkolenia dowiesz się jakie cechy powinien mieć dobry sprzedawca, co wpływa na sukces sprzedaży i czy istnieją skuteczne metody sprzedaży, żeby odnosić sukces w biznesie. 

Nie ważne co sprzedajesz, ważne jak to robisz i do kogo kierujesz swoją ofertę. Być może słyszałeś już, że każdy lubi kupować, ale nie każdy lubi jak mu się coś sprzedaje. Z czego to wynika? Dowiesz się na pierwszym dniu szkolenia dotyczącego sprzedaży

szkolenie nr 2  data: 23 marzec 2021r. Budowanie relacji w sprzedaży

opis tematyki poruszonej na szkoleniu: Zaufanie to najważniejszy aspekt w każdym biznesie. Dotyczy również sprzedaży. Czy zastanawiałeś się, co możesz zrobić, żeby ludzie chcieli kupować właśnie od Ciebie? Co sprawia, że jedni chętnie korzystają z Twoich usług, a inni wybierają konkurencję? Zbyt często skupiamy się na swoich produktach lub usługach, a zbyt rzadko myślimy o budowaniu relacji z ludźmi, którzy mogą z nich korzystać. Biznes tworzą ludzie. To jak zostaną zaopiekowani ma kluczowy wpływ na decyzje zakupowe, które podejmują. Ale czy istnieje jeden model traktowania naszych klientów?  

W drugim dniu szkoleń z zakresu sprzedaży, skupimy się na ludziach. Będzie o sprzedawcach i klientach oraz innych osobach w firmie, którym wydaje się często, że nie mają wpływu na proces sprzedaży. 

 

szkolenie nr 3 data: 30 marzec 2021r. Budowanie wizerunku i język sprzedaży

opis tematyki poruszonej na szkoleniu: Jak Cię widzą, tak Ci płacą! Być może słyszałeś kiedyś, podobne powiedzenie i nigdy nie pomyślałeś, że ma coś wspólnego ze sprzedażą. Zapewniam Cię jednak, że Twój wizerunek i Twoja postawa wpływają na decyzję zakupowe Twoich klientów. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej i tej kwestii. Trzeciego dnia szkoleń przyjrzymy się również niewerbalnym i werbalnym sposobom komunikacji podczas sprzedaży. 

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy jesteś dobrze rozumiany przez tych, do których mówisz lub wysyłasz im wiadomości tekstowe? Być może nie wszyscy wiedzą, co chcesz im przekazać? A może i są tacy, którzy błędnie interpretują Twoje słowa? Podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, w jaki sposób prezentować się, żeby być lepiej zrozumianym przez innych.    

 

Szkolenie poprowadzi: Kinga Klejment, Certyfikowany Trenere STRUCTOGRAM® Polska, autorka poradnika rozwojowego „Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości”, coach i mentorka Kobiet. W swojej pracy wykorzystuję innowacyjne narzędzie STRUCTOGRAM®, dzięki któremu Klientom łatwiej jest zrozumieć siebie i nauczyć się skutecznej komunikacji z innymi, prowadzić zespoły i być efektywniejszą w sprzedaży. Pracuje z osobami, które pragną zmiany lub chcą poznać bliżej siebie. 

Listy szkoleń zostały już zamknięte, ale jeśli chcesz wziąć udział napisz do nas kontakt@lokalneinicjatywy.pl

Networking online, poznaj uczestników! (wkrótce)

COŚ DLA WAS!
Informacja dodatkowa dla Was, wspominałam podczas szkoleń, że przygotowuje podstronę o Waszych firmach, która będzie dostępna jako wizytówka i możliwość reklamy na naszych kanałach, właśnie ją przygotowujemy, potrzebuję od Was:
1/ Krótki opis Was/firmy
2/ Linki gdzie można Was znaleźć – Social Media czy strona www, może być kilka 
3/ Wasze zdjęcie + Waszego pubnktu jeśli macie oraz logo
Możecie wysłać mi to w plikach na kontakt@lokalneinicjatywy.pl 
 

Powstała strona o uczestnikach szkolenia, którzy dosłali nam materiały o sobie: lokalneinicjatywy.pl/lokalne-firmy

Przeczytaj relację ze spotkania podsumowującego nasz cykl szkoleń!