Przejdź do treści

Cel szkolenia

Podniesienie wiedzy mieszkańców obszaru LGD, z zakresu przedsiębiorczości i wiedzy na temat marketingu, poprzez organizację szkolenia. Stowarzyszenie w swoich celach regulaminowych stawia duży nacisk na integrację i wsparcie lokalnego społeczeństwa poprzez prowadzenie oraz organizację seminariów, konferencji, szkoleń, targów i wystaw oraz spotkań. Stowarzyszenie już od początku działalności aktywnie realizuje swoje cele m.in poprzez regularne comiesięczne spotkania dla środowiska mieszkańców i przedsiębiorców pt. Ambitne Śniadania. Aktywna postawa członków stowarzyszenia oraz odpowiednie zasoby, pomogły zorganizować to szkolenie.

W szkoleniu mogą wziąć udział mieszkańcy obszarów: Dąbrówka, Jabłonna, Nieporęt, Radzymin, Serock, Somianka, Wieliszew, pow.Legionowski, pow. Wyszkowski, pow. Wołomiński

Szczegóły szkolenia w filmie

Harmonogramy i terminy poszczególnych szkoleń:

Marketing

luty – marzec

szkolenie nr 1 data: 24 luty 2021r. Czym jest marketing i reklama? Jak wykorzystywać reklamę na rynku lokalnym?

opis tematyki poruszonej na szkoleniu: 11 rodzajów reklamy na rynku lokalnym; budowanie marki i jej sposób na skuteczną reklamę bez budżetu; czym są lejki sprzedażowe i jak je tworzyć w firmie?; jak znaleźć swoją idealną grupę docelową?; 

szkolenie nr 2 data: 3 marca 2021r. Jak efektywnie korzystać z kanałów reklamy oraz tworzyć strategię?

opis tematyki poruszonej na szkoleniu: audyt kanałów reklamy, na co zwracać uwagę, jakich błędów unikać na Facebooku oraz Instagramie; Rodzaje postów w Social Mediach oraz skuteczne techniki korzystania z 0 budżetem; czy strona www jest potrzebna każdej firmie? ; Jak sprawdzać efektywność reklamy i czytać statystyki?

szkolenie nr 3 data 10 marzec 2021r. Jakie narzędzia wykorzystywać do efektywnej reklamy”

opis tematyki poruszonej na szkoleniu:  najciekawsze narzędzia do tworzenia kreatywnej treści z 0 budżetem; czym jest Wizytówka Google i jak z niej korzystać?; youtube, pinterest – dla kogo?; Jak wykorzystać olx, oferteo czy wydarzenia do promocji swoich usług/produktów?

szkolenie nr 4 data: 12 marzec 2021r. Czy reklama płatna jest dobrym rozwiązaniem i jak reklamować organicznie?

opis tematyki poruszonej na szkoleniu:  jaki budżet przygotować do płatnych kampanii firmy?; dla kogo reklama płatna i na jakim etapie?; jak reklamować firmę bezpłatnie w Internecie?

 

Szkolenie poprowadzi: 

Listy szkoleń zostały już zamknięte, ale jeśli chcesz wziąć udział napisz do nas kontakt@lokalneinicjatywy.pl

Networking online, poznaj uczestników! (wkrótce)

COŚ DLA WAS!
Informacja dodatkowa dla Was, wspominałam podczas szkoleń, że przygotowuje podstronę o Waszych firmach, która będzie dostępna jako wizytówka i możliwość reklamy na naszych kanałach, właśnie ją przygotowujemy, potrzebuję od Was:
1/ Krótki opis Was/firmy
2/ Linki gdzie można Was znaleźć – Social Media czy strona www, może być kilka 
3/ Wasze zdjęcie + Waszego pubnktu jeśli macie oraz logo
Możecie wysłać mi to w plikach na kontakt@lokalneinicjatywy.pl 
 

Powstała strona o uczestnikach szkolenia, którzy dosłali nam materiały o sobie: lokalneinicjatywy.pl/lokalne-firmy

Przeczytaj relację ze spotkania podsumowującego nasz cykl szkoleń!