Przejdź do treści

Relacja z wydarzenia Konwent Kobiet SZMINKA – Marecki Klub Kobiet z Pasją

Z wielką przyjemnością już po raz 3 czy nawet 4 wzięliśmy udział w wydarzeniu u naszych sąsiadów w Markach pt. Konwent Kobiet SZMINKA organizowanego przez Marecki Klub Kobiet z Pasją. Gratulujemy pomysłu, regularności, niesamowitej energii wydarzenia i całokształtu. Wiemy, jak wiele pracy kosztuje przygotowanie takiego wydarzenia, tym bardziej na takim poziomie!

Fundacja „Marecki Klub Kobiet z Pasją” działa na terenie miasta Marki od 2019 roku. Zrzesza aktywne kobiety, które połączyło ogromne zaangażowanie w poprawę jakości życia mareckiej społeczności. Cel ten realizuje poprzez uczestniczenie oraz nierzadko pomoc w organizacji wielu  miejskich przedsięwzięć.

Konwent Kobiet SZMINKA to wydarzenie kierowane do Pań, które koncentruje się na tematyce szeroko rozumianej kobiecości oraz istotnej roli kobiet w rozwoju lokalnego biznesu. Jak zawsze na wydarzeniu można wziąć udział w warsztatach, poznać lokalny biznes i marki wystawców, czy najzwyczajniej spotkać koleżanki z sąsiedztwa i spędzić miło czas. Zazwyczaj i tak było też tym razem, na miejscu odbyły się targi, wykłady oraz pokaz mody. Konferencja  uwieńczona jest występem artystycznym, tym razem był to standup.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne edycje!