Przejdź do treści

Relacja z cyklu szkoleń dla przedsiębiorców w Radzyminie

Zgodnie z zapowiedzią pod koniec 2019 roku, na początku 2020 rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych szkoleń dla grupy przedsiębiorców.

Szkolenia odbyły się dzięki współpracy 2 firm m.in Biura Rachunkowego Helios, które udostępniło nam lokal, a także agencji reklamowej Ambitna Marka, która przeprowadziła cykl  szkoleń z zakresu marketingu firmy, dla małej grupy przedsiębiorców.

Spotkania rozpoczęły się rekrutacją przedsiębiorców, którzy dokonywali zgłoszeń, na podstawie ankiety online, wypełniając m.in informacje o swojej firmie oraz jej kanałach reklamy. Kolejnym krokiem rekrutacji była rozmowa telefoniczna z każdym przedsiębiorcą. Do ostatniego etapu przeszli przedsiębiorcy spełniający warunki ankiety, regulaminu oraz akceptujący podane terminy szkoleń.

Szkolenia odbyły się stacjonarnie w Radzyminie. Początkowe terminy, jakie zaplanowaliśmy to luty, marzec, kwiecień, maj, ale ostatnie 2 terminy uległy zmianie ze względu na covid-19. Każdy z przedsiębiorców odbył również indywidualne spotkanie ze szkoleniowcem Ambitna Marka – Patrycją Bończewską, która przygotowała raport i analizę kanałów reklamy. Na spotkaniu 1:1 zostały przedstawione pomysły na reklamę oraz podpowiedzi jak reklamować firmę na rynku lokalnym oraz online, a także jak pozyskiwać klientów online.

W szkoleniu udział wzięli:

Joanna Korczak ze swoim pomysłem na biznes fotografia oraz rękodzieło

Piotr Kotkowski z firmy Sortowniki24.pl

Michał Janicki prowadzący Ubezpieczenia Radzymin

Magda tworząca Parnik Radzymin

Jacek Blautj specjalista w zakresie zdrowia, prowadzi JOGA i nie tylko

Małgorzata Zawadzka prowadzi Soft Wall design -Tapicerowane wnętrza

Dziękujemy za udział, pozytywną energię, pomysły oraz wzajemny networking wszystkim uczestnikom!

 

edit:

Kolejny cykl szkoleń miał ruszyć z większą grupą we wrześniu 2020, ale rozpocznie się w 2021 (szczegóły)