Przejdź do treści

Relacja z 7 grudnia 2021 – Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie

W dniu 7 grudnia po raz kolejny organizowaliśmy Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie. Tym razem spotkaliśmy się w Centrum Aktywności Społecznej w Radzyminie, kreatywnym miejscu spotkań stworzonym przez gminę specjalnie dla NGO.

Po kilku miesiącach przerwy, ponownie spotkaliśmy się na wydarzeniu z cyklu Ambitne Śniadanie dla biznesu, które już od 2018 roku wspiera lokalny rynek. Jak zawsze był czas na wspólny networking, wymianę i rozmowę, a także warsztat szkoleniowy. TYm razem pt. “Jak tworzyć szybkie, kreatywne i sprzedażowe wideo?” Wideo na kanale youtube, Facebooku a może Instagram stories lub reels? Praktyczny warsztat szkoleniowy poprowadziła Patrycja z firmy AmbitnaMarka.pl

Baaardzo dziękujemy za spotkanie i szkolenie! Cudownie było się spotkać po raz kolejny a z niektórymi poznać.  Z tego wszystkiego zapomnieliśmy o wspólnym zdjęciu! Byli z nami:
Organizacja: Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy Radzymin oraz Fundacja Lokalny Działacz
Wsparcie merytoryczne oraz marketingowe: AmbitnaMarka.pl
Pyszne jedzonko: MyCatering

Szukasz nowych kontaktów w okolicy? Chcesz poznać lokalnych przedsiębiorców? Zapisz się do Informatora, dzięki któremu dowiesz się o organizowanych wydarzenia m.in Ambitne Śniadania, szkoleniach czy możliwości otrzymania dotacji oraz innych bezpłatnych bonusów!

https://lokalneinicjatywy.pl/informator/