Przejdź do treści

Otwarcie sklepu Eko Butik Radzymin – lokalny sklep z misją!

  • przez

Eko Butik Radzymin to nowe miejsce na mapie Radzymina, gdzie można zakupić rzeczy z drugiej ręki. Pojawiają się tu ubrania, akcesoria oraz tekstylia. W niedalekiej przyszłości planujemy również promować twórczość lokalnych artystów. Chcemy pomóc w sprzedaży rękodzieła.

Lubimy wspierać lokalnych rzemieślników, a to miejsce będzie idealne dla ich twórczości, nie tylko sprzedaży, ale też możliwości przeprowadzenia warsztatów! Naszym planem jest organizacja warsztatów np. z szycia ubrań, dekoracji, tworzenia mydeł, czy kosmetyków na własny użytek.

OD TEGO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…

Eko Butik Radzymin to owoc naszej akcji „Oddaj ubranie – otrzymaj roślinkę!”. Ubrania i tekstylia oferowane w naszym Butiku to częściowo darowizny przekazywane w ramach tej akcji. Jeśli chcesz przekazać niepotrzebne, ale nadal zdatne do użytku tekstylia, a przy tym wesprzeć nasze miasto, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i wybraniu kontenerów na odzież używaną oznaczonych logiem Stowarzyszenia Inicjatywy Lokalne Radzymin. Mapę z naszymi kontenerami oraz więcej informacji o tym przedsięwzięciu możesz znaleźć tutaj.

EKOLOGIA + CHARYTATYWNOŚĆ + WSPARCIE LOKALNOŚCI

Tworzymy to miejsce z pasji, miłości do ludzi i naszego miasta! Mając w zamyśle, że każdy zakup ma realny wpływ na naszą okolicę, planujemy przeznaczać kwartalnie kwotę 5000zł na lokalne akcje, które sami będziecie mogli wybrać, zgłosić, czy zagłosować!

Zagłosuj na nowe przedsięwzięcie w naszym mieście! ANKIETA

Eko Butik Radzymin mieści się przy ul. 1 Maja 2 (miejsce po dawnej poczcie) róg POW. Serdecznie Was zapraszamy!