Przejdź do treści

Lokalni przedsiębiorcy

W miesiącach od stycznia do kwietnia odbył się cykl szkoleń “Rozwijam swoją lokalną przedsiębiorczość i zgłębiam wiedzę na temat marketingu/kreatywnych narzędzi/ sprzedaży i komunikacji/ finansów”. 

Ogromnie cieszymy się, że możemy wspierać lokalne inicjatywy i przedsiębiorczość w okolicy. W naszym szkoleniu udział wzięło aż ponad 20 osób/firm, które działają na terenie grupy Zegrze. To kolejna już akcja zorganizowana z lokalnymi firmami, które podzieliły się swoją fachową wiedzą z uczestnikami, by Ci mogli rozwijać swoją pasję i przekuwać ją w dochodowe biznesy.

Poniżej znajduje się lista przedsiębiorców, którzy uczestniczyli w naszym szkoleniu, a także przedstawiona ich oferta.

Akademia Twórczego Rozwoju Mogę Wszystko
Katarzyna Bralewska

Zajmuję się (zarówno stacjonarnie jak i on-line):

Szkoła TaiChi - Warszawa
Ewa Mechelewska

Rok zał.1999

Edukuje jak osiągnąć lepsze samopoczucie, radość i harmonię w życiu poprzez praktykę tai chi. Swoją ofertę skierowaną ma zarówno do osób indywidualnych jak i do firm. Dla kobiet i mężczyzn w wieku 30+ i więcej, którzy pragną relaksu, harmonii, równowagi psychofizycznej oraz poprawić koncentrację, samopoczucie i dłużej zachować młodość oferuje zajęcia grupowe i indywidualne chińskiej gimnastyki zdrowotno- relaksacyjnej tai chi.

Ekspert chińskiej gimnastyki zdrowotno- relaksacyjnej tai chi, założyciel i Trener Główny Szkoły TaiChi-Warszawa. 5-krotna medalistka Mistrzostw Świata w Taichi. Dwukrotna srebrna i trzykrotna brązowa medalistka. Trener I Klasy. Sędzia I klasy Wushu. Jako jedyna kobieta w Polsce – Sędzia Główny na krajowych i międzynarodowych zawodach Wushu. Członek polskiej kadry narodowej Polskiego Związku Wushu  w latach 1994-2010. Posiada stopień mistrzowski 3DUAN.

Finalistka konkursu Mocne Strony Kobiety miesięcznika „Cosmopolitan”, w 2010 otrzymała nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za medal Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach. W 2016 roku odbyła międzynarodowy kurs trenerski Wushu ukończony egzaminem przed komisją IWUF – Inernational Wushu Federation.

Po przeszło 30 latach treningów, zdobyciu najwyższych lokat w zawodach krajowych i międzynarodowych dysponuje unikatową wiedzą praktyczną pogłębianą w Chinach.

Absolwentka Wydziału „Żywienia Człowieka” SGGW oraz studiów podyplomowych MBA w dziedzinie zarządzania i marketingu ESSEC we Francji.

Wydekorowane - Wytwórnia kreatywnych dekoracji
Wyszyte - Pracownia Less Waste
WYDEKOROWANE
WYSZYTE

Jestem Ewelina i od zawsze interesowałam się florystyką oraz branżą kreatywną, a w wolnej chwili uwielbiam szyć i tworzyć unikatowe rzeczy w duchu less waste.

Ogólnie działam z miłości do tworzenia dekoracji i organizacji przyjęć. Chcę, aby każde Wasze nawet te najmniejsze przyjęcie było perfekcyjnie WYDEKOROWANE. Podczas realizacji dbam o najmniejsze szczegóły i staram się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Natomiast moja przygoda z WYSZYTE zaczęła się po prostu od hobby. Od prostych pomysłów na małe projekty i wykorzystanie resztek tkanin, które zostawały w efekcie szycia różnych rzeczy moim najbliższym. Jednym słowem postawiałam na całkowity recykling resztek tkanin oraz starych ubrań z których tworzę unikatowe rzeczy.

Koraczak Art Fotografia
Joanna Korczak

Połączenie fotografii przyrody z fotografią dzieci spowodowało, że najlepiej odnajduję się i największą radość sprawia mi fotografia dzieci/rodzin w plenerze, na łonie natury.

Korczak Art Fotografia to Ja (Joanna Korczak) i moja fotografia wywodząca się
z wieloletniej pasji.

Fotografuję od 20 lat. Zaczynałam od fotografii przyrody i fotografii z podróży. Miałam okazję fotografować również młode dziewczyny, które budowały swoje portfolio.

Od prawie 14 lat moja fotografia skupiona jest głównie na dzieciach. Zaczęłam od fotografowania swojej córki, następnie jej koleżanek i innych dzieci, później doszły imprezy rodzinne i reportaże okolicznościowe z uroczystości rodzinnych.

Przez 9 lat fotografowałam również wykonywane przeze mnie prace hand made – rzeczy szyte dla: dzieci, domu, do ozdoby, prace z drewna, obrazy oraz inne dekoracje hand made.

Pragnę zaprosić wszystkich, którzy patrząc na mój dotychczasowy dorobek artystyczny, są w stanie mi zaufać i pragną “moim okiem” “zatrzymać w kadrze” swoje najważniejsze życiowe chwile, przeżycia i doświadczenia. Zapraszam także tych, którzy nie boją się razem ze mną zrealizować moich/waszych artystycznych wizji.

Oferuję:

Soft Wall Design

Soft Wall Design to usługi i produkty tapicerskie najwyższej jakości.

Oferujemy usługi w zakresie nowoczesnego tapicerstwa, wykonujemy m.in.:

Dodatkowo zajmujemy się również dekoracjami okiennymi takimi jak zasłony, firany rolety klasyczne oraz rzymskie. W ofercie posiadamy również bogaty wybór karniszy o wzornictwie klasycznym i nowoczesnym, sterowanych ręcznie jak i elektrycznie.

Ponadto oferujemy sprzedaż tkanin dekoracyjnych i zasłonowych.

Urszula Czarkowska
Wirtualna Asystentka

Brakuje Ci czasu na zamykanie wszystkiego w terminie? Nie masz czasu dla siebie, dla innych? Chcesz zacząć robić rzeczy naprawdę dla Ciebie ważne?

Przekonaj się ile możemy zdziałać!

Wirtualna asystentka – Razem możemy więcej!

Przeczytaj relację ze spotkania podsumowującego nasz cykl szkoleń!