Przejdź do treści

“Lokalna frotka” nowa eko akcja stowarzyszenia!

Ruszyła akcja “Lokalna frotka”! Wraz z Eko Butik Radzymin i Patrycja Story, rozpoczynamy sprzedaż kolekcji eko frotek, uszytych z pięknych vintage materiałów z ubrań z drugiej ręki!

To akcja, która ma na celu wsparcie działania stowarzyszenia i jego akcji oraz lokalnych twórców. Pierwsze frotki trafiły już do właścicielek, a nawet pojechały z nimi na wakacje! Kolekcja limitowana, obecnie mamy do wyboru frotki z kokardą i bez w 4 wzorach i kolorach! Możecie je kupić w naszym butiku do końca sierpnia lub online w sklepie patrycjastory.pl /sklep
Cena lokalnych frotek to 9,90 zł stacjonarnie i 9 zł online.
Eko „Lokalna Frotka” z materiałów z recyklingu! O co chodzi? Gumki ze zdjęcia zostały wykonane z materiałów z drugiej ręki, z rzeczy, które nie mogły zostać sprzedane w Eko Butiku, ze względu na wady np. dziurę. Wykorzystaliśmy części pięknych faktur i materiałów, by stworzyć „lokalną fotkę”, która wspiera działania Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne z Radzymina. „Lokalna frotka” została zaprojektowana i uszyta przez mieszkankę Radzymina – Beatę Mędzela vel Pani od lalek.

Całość dochodu ze sprzedaży zostaje przekazana na cele stowarzyszenia. Produkty powstają, by wspierać działania związane z ekologią w naszym mieście. Zostały wykonane z wtórnego materiału od Darczyńców w akcji „Oddaj ubranie – otrzymaj roślinkę!, którą zapoczątkowaliśmy w grudniu 2020 i zakończyliśmy w  lipcu 2021.

Kupując ten produkt, wspierasz inicjatywę i działalność Stowarzyszenia oraz lokalne rękodzieło, kwota zakupu w 100% przekazywana jest na cele Stowarzyszenie Inicjatywy Lokalne, po odprowadzeniu prowizji za płatność online, podatek oraz kwotę wysyłki.