Przejdź do treści

Kobiece spotkanie ,,ODMIEŃ SIĘ NA WIOSNĘ” – relacja

11 marca spędziliśmy cudowny czas w lokalnym gronie kobiet, zapraszamy na relację z wydarzenia organizowanego przez butik Fashion Look!

Kobieca energia uwalnia się na wiosnę! Sylwia, właścicielka butiku Fashion Look wie jak zadbać o kobiety! 11 marca w butiku w Zielonych Ogrodach w Radzyminie, odbył się wieczór kobiet, w trakcie którego przy lampce wina, kobiety poznawały się, rozmawiały o nowych trendach w modzie i makijażu oraz dowiedziały się jak lepiej zadbać o swoje ciało.
Tego dnia butik Fashion Look, gościł wspaniałe ekspertki, które podzieliły się wiedzą i dawką dobrego humoru!
Mogliśmy posłuchać:
  • Blanki Gankowskiej – znakomitej brafitterki, kobiety zarażającej pozytywną energią, która jest właścicielką salonu ,,Madame” w Wołominie i Legionowie. Od lat pracuje z kobietami i wydobywa z nich piękne kształty. Blanka przez cały wieczór bezpłatne doradzała w kwestiach bieliźnianych, a około 18:30 przedstawiała najnowsze trendy na sezon wiosna-lato 2022.
  • Julity Gotowickiej – wizażystki, kolorystki i stylistki, która na co dzień wprowadza kobiety w świat barw. Julita jest współwłaścicielką salonu beauty w Radzyminie. Jak sama mówi: „Zły kolor w makijażu to błąd wypisany na twarzy”,  w tym dniu około 19:00 opowiedziała o pomadce. Czym kierować się przy jej wyborze?
  • Małgorzaty Niegowskiej – kosmetolożka, właścicielka ,,Kliniki LaBell” w Radzyminie. Jak mówi o sobie ,,Klinikę stworzyłam nie tylko z racji wykonywanego zawodu, ale również z zamiłowania do piękna i do ludzkiej istoty”. Tego wieczoru opowiedziała o zabiegach, które mają na celu skutecznie opóźnić procesy starzenia, pozbyć się niechcianych problemów skórnych takich jak: popękane naczynka i przebarwienia, cellulit i oczywiście nasze znienawidzone zmarszczki.
  • Sylwii Wojtera – założycielki marki Fashion LOOK, stylistka, kolorystka i właścicielka butiku.
Dziękujemy za wspaniały wieczór i wspólny czas z tyloma cudownymi kobietami!