Przejdź do treści

Eko warsztaty z barwienia i przerabiania ubrań w Pałac Jabłonna

Podczas pikniku w Pałacu Jabłonna we wrześniu, w którym braliśmy udział. Na naszym stoisku organizowaliśmy czas dla najmłodszych poprzez warsztaty z szycia, przerabiania ubrań oraz barwienia, a także, ozdabiania puszek. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia, które zachwycają kreatywnością i cieszą oko, bo chętnych do warsztatów mieliśmy sporo. Dodatkowo prowadziliśmy loterię z nagrodami i pytaniami związanymi z ekologią. Dzieci mają ogromną wiedzę i miło było słyszeć, jak świetnie segregują śmieci, a nawet edukują rodziców w tym temacie! Brawo! Mamy nadzieję, na kolejne warsztaty w Pałacu Jabłonna i nie tylko!

Poniżej kilka zdjęć z warsztatów z przerabiania spodni. Pokazaliśmy uczestnikom, co mogą zrobić z ulubionymi jeansami, kiedy mają plamkę, lub znudziły im się, kolorowe kredki i flamastry do ubrań czy barwniki świetnie nadają się na takie szaleństwa i odświeżenie ubrań!

Pamiętajcie, że jeśli spodnie w obecnej wersji nie sprawdzają się, można skrócić im nogawki i przerobić również na szorty! Kolejnym pomysłem jest zrobienie z jeansów eko torebki, ale tu musi wjechać już maszyna do szycia.